Auto Eder s.r.o., Karlovy Vary
Volvo XC60 nové 2017

NOVé VOLVO XC60

Vstupte do nové éry švédského designu a řemeslného umění.

Představujeme zbrusu nové Volvo XC60

Seznamte se s novým Volvem XC60 2017, které představuje poslední vývojový stupeň švédského dynamického SUV. Jehož sílu evokující zevnějšek se úžasně doplňuje s půvabným interiérem. Pro který jsou moderní technologie samozřejmostí. A který budete řídit s radostí.

Skandinávský design

Volvo XC60 je SUV s jedinečným skandinávským charakterem.

Se svou impozantní stavbou těla představuje Volvo XC60 ztělesnění kultivované síly. Po usazení v jeho kabině se ocitnete v příjemné svatyni, která je tvořena umně zpracovanými přírodními materiály a svou atmosférou připomíná švédský domov, což na cestách jistě oceníte.

Světlo, prostor a mistrovské řemeslné umění - užívejte si švédský luxus na každé cestě.

Volvo XC60 vyrobené z přírodních luxusních materiálů představuje ztělesnění moderního švédského luxusu. Pravé dřevo, původní kovové materiály a krásně zpracované detaily udělají z každé Vaší jízdy speciální událost.

Volvo XC60 interiér

Výkon bez kompromisů

Nové Volvo XC60 pohání kompaktní lehké motory, které Vám poskytnou potěšení z jízdy a dobrý pocit z nízkých emisí. Je k dispozici s naším plug-in hybridním agregátem T8 Twin Engine, který Vám zajistí nekompromisní kombinaci výkonu, efektivity a nízkých emisí.

Pohonné ústrojí T8 Twin Engine je tvořeno benzínovým motorem s přeplňováním turbodmychadlem a kompresorem, který společně s elektromotorem přináší ryzí výkon a zároveň i možnost vybrat si jízdní režim dle aktuální situace.

Příslušenství pro stylové provedení exteriéru

Smyslem příslušenství pro stylové provedení exteriéru je podtrhnout dynamický a exkluzivní charakter Volva XC60.

Dekorativní kryt předního a zadního nárazníku

Dekorativní kryt předního a zadního nárazníku

Tato exkluzivní sada pro stylové provedení exteriéru, která byla navržena speciálně, aby zdůraznila dynamický a sebejistý charakter Volva XC60, zahrnuje dekorativní kryt z kartáčované nerezové oceli pro přední i zadní nárazník a dvě dělené integrované koncovky výfuku z kartáčované nerezové oceli, které vytváří stejně mocný dojem jako čtyři koncovky. K dispozici v průběhu roku 2017.

22

22" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky

Tato exkluzivní 22” kola v matně černém provedení Matt Black s 5 dvojitými paprsky a s výbrusy Diamond Cut v kombinaci s rozšířenými lemy blatníků v barvě karoserie posílí sportovní charakter Vašeho Volva XC60. Všechna kola prošla důkladnými testy valivého odporu a odolnosti, přičemž bylo prověřováno také jejich chování za různého počasí.

22

22" kola z lehké slitiny s 10 otevřenými paprsky

Tato exkluzivní 22” kola v černém provedení Black s 10 otevřenými paprsky a s výbrusy Diamond Cut v kombinaci s rozšířenými lemy blatníků v barvě karoserie podtrhnou exkluzivní vzhled Vašeho Volva XC60. Všechna kola prošla důkladnými testy valivého odporu a odolnosti, přičemž bylo prověřováno také jejich chování za různého počasí.

Vrchní kryt nárazníku

Vrchní kryt nárazníku

Vrchní kryt nárazníku z nerezové oceli bude chránit nárazník Vašeho Volva XC60 před poškrábáním či jiným poškozením, ke kterému by mohlo dojít při nakládání či vykládání zavazadlového prostoru. Kryt nárazníku je opatřen prémiovou povrchovou úpravou v podobě kartáčované nerezové oceli a je navržen, aby dokonale ladil s ostatním exkluzivním příslušenstvím pro stylové provedení exteriéru Volva XC60.

Technologie a zvuk

Nehledě na to, zda je Vaší prioritou zajistit řidiči přístup k internetu nebo poskytnout zbytku posádky dostatek zábavy, prostřednictvím naší bohaté nabídky inovativního příslušenství uspokojíte všechny.

Navigační systém Sensus

Navigační systém Sensus

Nechte se na svých cestách intuitivně vést naším plně integrovaným navigačním systémem Sensus. Palubní aplikace Vám mohou pomoci najít volné parkovací místo a rovnou za něj i zaplatit, sdílet aktuální polohu s přáteli nebo jednoduše najít nejlepší kavárnu ve městě. Aby Vám systém pomohl vyhnout se dopravním kolonám, přehledným způsobem zobrazí alternativní trasy.

Držák na iPad

Držák na iPad

Díky držáku na iPad® mohou cestující na zadních sedadlech používat svůj iPad® bezpečně a pohodlně. Nezáleží na tom, zda zrovna chtějí poslouchat hudbu, sledovat film nebo surfovat po internetu, držák na iPad® se dvěma USB porty, které umožňují současně nabíjet dvě zařízení, pomůže cestujícím na zadních sedadlech vytěžit z jejich iPadů maximum.

Apple CarPlay

Apple CarPlay

Smyslem rozhraní CarPlay je umožnit Vám pohodlně používat funkce a aplikace, které důvěrně znáte ze svého iPhonu, prostřednictvím dotykového displeje Vašeho Volva. Dokonce můžete využívat i hlasovou asistentku Siri, která Vám bude např. číst SMS zprávy, čímž přispěje k tomu, abyste se stále soustředili na silnici.